Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opłata za pobyt osoby bliskiej towarzyszącej Pacjentowi podczas jego hospitalizacji w UCK WUM – Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 63A, 02-091 Warszawa

Wiedząc jak ważna jest obecność osoby bliskiej w trakcie pobytu w Szpitalu, uprzejmie informujemy, iż umożliwiamy Państwu bez ograniczeń czasowych możliwość przebywania z pacjentem w trakcie jego hospitalizacji w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie.

Opłata ustalona jest za każdą rozpoczętą dobę pobytu osoby bliskiej i zawiera opłatę za pościel, zużycie mediów, środki czystości. Doba rozpoczyna się od godziny 15.00.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu pracownicy Sekretariatu Oddziału, w którym Państwo przebywacie.

Licząc na Państwa zrozumienie i współpracę w trosce o dobro wspólne, prosimy o uiszczenie ustalonej opłaty za pobyt osoby bliskiej w Kasie Szpitala (parter, na terenie Izby Przyjęć Planowych) w dniu wypisu pacjenta ze Szpitala, od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach od 8.10 do 15.00.

Jednocześnie informujemy, iż w uzasadnionych przypadkach, na wniosek osoby bliskiej pacjenta, Szpital dopuszcza możliwość zwolnienia z opłaty w całości lub w części za pobyt osoby bliskiej towarzyszącej pacjentowi podczas jego hospitalizacji w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Zwolnienie z opłat w całości lub w części wymaga złożenia pisemnego wniosku wraz z uzasadnieniem. Wniosek należy złożyć w Kancelarii Szpitala.

Ponadto informujemy, iż osoby bliskie przebywające wraz z pacjentem podczas jego hospitalizacji w Oddziale Klinicznym Hematologii i Pediatrii oraz Oddziale Klinicznym Onkologii i Pediatrii są zwolnione z niniejszych opłat.

Zgodnie z cennikiem ustalonym w UCK WUM – Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 63A, 02-091 Warszawa, opłaty za pobyt osoby bliskiej Pacjentowi podczas hospitalizacji, są następujące:

l.p.

Nazwa usługi

Cena usługi

1

wysokość opłaty za dobę pobytu do 7 dni kalendarzowych

15,92

2

zryczałtowana wysokość opłaty za pełny tydzień (7 dób)

78,02

3

zryczałtowana wysokość opłaty za pełny miesiąc

238,85

4

opłata za każdą dodatkową zmianę pościeli

4,92