KONKURS OFERT
na odpłatne udostępnienie parkingu podziemnego w budynku Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 63A, obejmujące montaż oraz eksploatację systemu obsługującego strefę parkingu

Konkurs ofert

Formularz oferty

Wzór umowy

Karta gwarancyjna

Wydzierżawiający dokonuje zmiany treści Konkursu ofert i wzoru umowy na odpłatne udostępnienie parkingu podziemnego w budynku Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury, obejmujące montaż oraz eksploatację systemu obsługującego strefę parkingu.

Wydzierżawiający zmienia termin składania ofert na dzień 10 grudnia 2019r. godz. 12:00 i otwarcia ofert na dzień 10 grudnia 2019r. godz. 12:30.

Konkurs ofert

Wzór umowy